תחומי פעילות

תחומי פעילות העיקריים של החברה:

 

Executive search– השמת מנהלים בכירים בשיטת האיתור הממוקד.

 

מאז 1989 מובילה קישורים את תפיסת ההתמחות המקצועית כבסיס לעבודתה - היכרות עמוקה עם המשק הישראלי והתמקדות בסקטורים ספציפיים. השותפות בארגון בינלאומי הגדול בעולם, מאפשרת לקישורים לשלב בין המומחיות הלוקאלית לבין הידע הגלובלי, באמצעות שיטות וכלים  חדשניים ויצירתיים, המובילים לאיתור הטאלנטים המתאימים ביותר. שיטת העבודה והכלים המתקדמים של ה-Executive Search   מאפשרים לנו להגיע למועמדים הטובים ביותר, בצורה שיטתית וממוקדת, תוך כדי עמידה בלוח זמנים מוגדר ומחייב.

 

הפעילות הגלובאלית שלנו מבוצעת באמצעות חברות בנות שהקמנו בארה"ב ובאפריקה, יחד עם פריסה גלובאלית רחבה של שותפינו ב- IESF  ליצירת כיסוי מלא של כל מדינה בעולם. אנו מציעים פתרונות ונוכחות במדינות המפותחות והמתפתחות, עם התמחות ממוקדת ב-13 סקטורים של פעילות ויכולת לתת מענה מהיר ואיכותי לכל צורך.


HR Intelligence - מודיעין עסקי-תחרותי ופתרונות HR ייחודיים, בפריסה גלובאלית.

 

יחידת ה-HR Intelligence מתמחה בעולמות התוכן של מודיעין עסקי תחרותי, מידע ופתרונות יצירתיים. שרות ייחודי ובלעדי זה, מיועד לחברות ישראליות המקיימות פעילות בחו"ל, או כאלה המפתחות פעילות כזו וזקוקות למידע על מנת להשלים את התוכנית והפריסה העסקית. 

 

יתרונות עיקריים :

  • פריסה גלובאלית – עם סניפים באירופה, אמריקה ואסיה אנו מציעים מודיעין זמין ומהיר, בכל מדינה בעולם ובכל סקטור.
  • איתור ממוקד של בעלי תפקידים נדרשים באופן ייחודי ויעיל יותר.
  • גיוס אנשים איכותיים ומתאימים יותר לחברה ולתפקיד.
  • חיסכון משמעותי ומוכח בעלויות הגיוס. 
  • נתונים ומידע בכל הקשור ל- HR של הסקטור והמתחרים באותה מדינה.
  • נתוני רקע מפורטים על המדינה/האזור ככלי תומך החלטה לפני השקעה או פיתוח פעילות חדשה בחו"ל.

ייעוץ אסטרטגי להנהלות ומנהלים בכירים

תחומי הייעוץ העיקריים שלנו: אסטרטגיה ארגונית, אסטרטגיה ניהולית, ניהול טאלנטים.  

 

אסטרטגיה ארגונית

האסטרטגיה העסקית היא זו הקובעת את עתידו של הארגון, היא זו הקובעת את הכיוון ואת המטרה, ואילו האסטרטגיה הארגונית היא זו המאפשרת לאסטרטגיה העסקית להתממש בפועל: ללא אנשים נכונים, במקומות הנכונים, ללא מבנה עבודה תואם וללא מבנה ארגוני תומך, הקשר בין המטרה והתוצאה עשוי להיות מקרי ביותר. הייעוץ שלנו בתחום האסטרטגיה הארגונית, מטרתו לאפשר לארגון להוציא מהכוח אל הפועל את תוכניותיו העסקיות ולהביא את התוצאות המתבקשות. הדרך - צמצום הפערים בין התכנון והביצוע, באמצעות ניסוח הלא מודע הארגוני, שמשפיע בפועל על ההפרדה בין הכוונות והתוצאות.                

                                     

אסטרטגיה ניהולית

הפונקציה הניהולית היא זו הקובעת את מידת ההצלחה של הארגון. העמדה הניהולית מורכבת מדילמה ניהולית, מקונפליקט ניהולי ומאחריות ניהולית. הדילמה, הקונפליקט והאחריות הניהולית הם המרכיבים העיקריים שמשפיעים בפועל על החלטות ניהוליות, אשר משפיעות על ההצלחות.  הייעוץ שלנו בתחום האסטרטגיה הניהולית, מטרתו לגבש עמדות ניהוליות אישיות, שמאפשרות שליטה בהפרדה בין המניעים האישיותיים, לבין המניעים המקצועיים. שליטה זו תאפשר למניעים המקצועיים להוביל לפני המניעים האישיותיים בתהליך קבלת ההחלטות בארגון.          

 

ניהול טאלנטים

הגדרת המושג טאלנט השתנתה לאורך השנים, היות ויותר ארגונים עסקיים תלויים בהם בתוך סביבת עסקים תחרותית ומשתנה. היכולות הנדרשות מהטאלנט מורכבות מכישורים שכליים בולטים, לצד כישורים מנטאליים יוצאי דופן. מרכיב האינדיבידואליזם הינו המרכיב הדומיננטי באותם כישורים מנטאליים. ארגון אינו בנוי להכיל אינדיבידואליסטים באופן מובהק, נהפוך הוא, האינדיבידואליזם מאיים על ההתארגנות הארגונית. זו הדילמה שארגונים מתמודדים ויתמודדו איתה גם בעתיד -  מצד אחד הם לא יוכלו ללא הטאלנטים, מצד שני, יהיה להם קשה מאוד איתם. הייעוץ שלנו בתחום ניהול טאלנטים, מטרתו לאפשר גם לארגון וגם לטאלנטים, להכיל אחד את השני וליצור יחסי גומלין, בצורה שכל אחד מהצדדים מסוגל להשלים עם השני ולאפשר לכל אחד מהצדדים לשמור ולהביא לידי ביטוי את הייחודיות שבו.